Aktualności

Zapraszamy na szkolenia

Z przyjemnością informujemy, że przystąpiliśmy do realizacji dwóch nowych projektów, pozwalających poszerzyć wiedzę i umiejętności za pośrednictwem szkoleń realizowanych metodą tradycyjną. Projekty są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 1. Social Media – moja szansa na sukces! Projekt dedykowany jest osobom młodym do 29 roku życia, które chcą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i zdobyć pożądane przez pracodawców umiejętności. Jeśli jesteś osobą młodą, w wieku od 18 do 29 lat, interesujesz się obszarem social media i chcesz poznać praktyczne sposoby na to, jak wykreować wizerunek firmy w nowoczesnych mediach, zgłoś się do projektu!Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na stronie: http://sm.interit.eu/.
 2. Lubuska Akademia Szkoleń: poznaj ICT i języki obce Projekt przeznaczony jest dla osób, które pragną poszerzyć swoje kwalifikacje i kompetencje w obszarach:
  • wykorzystania narzędzi ICT w roli użytkownika,
  • tworzenia rozwiązań i wspieranie użytkowników narzędzi ICT,
  • językowych (j. angielski, niemiecki i francuski).

  Zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie wszystkie osoby, które ukończyły 25 lat i chcą nauczyć się sprawnego korzystania z nowoczesnych, technologicznych rozwiązań w codziennym życiu.

  Więcej informacji na temat projektu znajdziesz na stronie: http://las.interit.eu/.

6 lutego 2017